Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Levor Medya İnternet Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
(iletisim@levormedya.com.tr)

REKLAM REZERVASYON

(iletisim@levormedya.com.tr)

BASIN BÜLTENLERİ
kilyoshaber.com internet sitesinde yer almasını istediğiniz
haber ve kategorileri bize aşağıdaki mail adresinden iletebilirsiniz.
(bulten@kilyoshaber.com)

ADRES

Büyükliman Mah. Mevlana Sok. No:18 Kat:4 Vakfıkebir/Trabzon

YAZILIM

TE Bilişim

İLETİŞİM

0850 241 7430

“Kilyoshaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Levor Medya İnternet Hizmetleri TİC.LTD.ŞTİ’ye aittir. Yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez”

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2021 kilyoshaber.com tüm hakları saklıdır. Haber, röportaj resim gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları kilyoshaber.com’un bağlı olduğu Levor Medya'ya aittir. kilyoshaber.com sitesinde yer alan yazılar, resimler ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. 

Bunlar içerikler kilyoshaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. kilyoshaber.com harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kilyoshaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.